KONST / Skulptur & konsthantverk / Väggrelief 13824584
nr 1382 4584
Amie Stålkrantz
(f. 1930), Sverige
Väggrelief, Amie Stålkrantz (f. 1930), Sverige, "Huset II", figurer, ca 45x38 cm
Kondition: slitage, skador
Amie Stålkrantz, svensk bildkonstnär född 1930.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 mars 2021
kl 18:52:25
26/2 12:13:24
100 kr
1/3 18:09:10